משלוח חינם בהזמנה מעל 400 ₪
משלוח חינם בהזמנה מעל 400 ₪

אודות

אנחנו מטפלים המתמחים בטיפול וליווי של אנשים עם מחלות והפרעות מעיים ודרכי העיכול.
עובדים בשיתוף פעולה הדוק כבר מעל עשור!

במהלך שנות העבודה המשותפות דייקנו וזיקקנו את תוספי התזונה שעובדים עבור המטופלים שלנו, ולאחר שעייפנו מלחפש אותם בכל מיני מקומות בארץ ובעולם, החלטנו לייצר מותג משלנו, כחול – לבן! שיענה על הדרישות שלנו לאיכות ויעילות.

 

עדי זוסמן

RD BSc MBA - תזונאית קלינית, בוגרת האוניברסיטה העברית וביה"ח הדסה בירושלים, מעל 30 שנות ניסיון, מפתחת של גישה מהפכנית לטיפול במחלות והפרעות של מערכת העיכול. מחברת הספר "דרך הבטן" שכבר תורגם לשפות נוספות והפך לרב-מכר באמזון. מייסדת ומנהלת המרכז לבריאות הוליסטית של מערכת העיכול "דרך הבטן", שפועל מאז 2015 שמלווה אלפי מטופלים עם דרגות חומרה שונות של המחלות. לקרוא עוד על המרכז https://belly-way.co.il/

אלון מאיה

 Dip Ac  מומחה לטיפול במחלות מעיים ודרכי העיכול באמצעות רפואה סינית מסורתית. בעל ניסיו של מעל 15 שנה, מטפל באמצעות דיקור, טיפולי מגע כמו שיאצו וטווינה, וכן פורמולות צמחי מרפא עפ"י רפואה סינית מסורתית.

למידע נוסף ומבצעים

השליחות שלנו

מטרתנו היא להציע לסובלים ממחלות והפרעות מעיים ודרכי העיכול תוספי תזונה שיכולות לשפר את תופעות הלוואי והמחלות במערכת העיכול מהם הם סובלים.

מערכת עיכול בריאה היא קריטית לבריאות הכללית- פיסית ונפשית – וכך היא מבטיחה ספיגה תקינה של חומרים מזינים, תפקוד תקין של מערכת החיסון וסילוק פסולת.

חרטנו על דגלנו שימוש בתוספי תזונה איכותיים, שנשמרים בתנאים נאותים המאושרים ע"י משרד הבריאות, ונשלחים תוך פרק זמן קצר בגבולות ישראל.

על מנת להבטיח את המוצרים הטובים ביותר, בעלי איכויות שנועדו להקל על אי נוחות, לשפר את העיכול, להוריד דלקתיות, להפיג גזים ונפיחות, וכך לשפר את איכות החיים ולקדם בריאות לטווח קצר וארוך.

ההרכבים נבחרים בקפידה, תוך בדיקת מחקרים הקיימים בתחום, התייחסות לידע העצום של הרפואה הסינית המסורתית. נשמח לשתף גם אתכם במידע שאנחנו לומדים כל העת! מוזמנים להרשם לניוזלטר ולקבל מאיתנו עידכונים, הזמנות לפעילויות ומבצעים - מכאן

לפתיחת צ'אט איתנו
צריכים עזרה?
הי. כאן גסטרופלנט.
איך נוכל לעזור?